0216 456 39 90
info@superinterkimya.com

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Süperinter Kimya, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, - gizlilik politikası gereği üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Süperinter Kimya, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Süperinter Kimya’ye vermesi gerekebilir. Süperinter Kimya, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

Süperinter Kimya, resmi İnternet sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Süperinter Kimya, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Süperinter Kimya, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının Süperinter Kimya’a yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Süperinter Kimya, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Süperinter Kimya’in değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.